Profesjonalny ekwipunek fotografa

Wielu osobom zdaje się, że fotografia ślubna to nic trudnego – trzeba tylko wziąć stosowną kamerę, znaleźć zlecenie i już można zarabiać kilkaset złotych za jedno popołudnie. Nic wprawdzie bardziej mylnego! Jak w każdej specjalności fotograficznej pożądane są prawidłowe odruchy związane nie tylko z wyborem ustawień aparatu, czy profesjonalnym ekwipunkiem, natomiast także związane z sztuką znalezienia się w właściwym otoczeniu o trafnym czasie, a tym samym umiejętności fotografowania najistotniejszych momentów. W przypadku fotografii ślubnej nie ma miejsca na powtórki ujęć!

Ogłoszenia

Coraz częściej na słupach ogłoszeniowych można odnaleźć przyklejone kartki z treścią „fotograf ślubny Kraków”, „fotografia ślubna Kraków”, „fotografia ślubna Warszawa”, czy co więcej „tani fotografik ślubny”. Warto sprawdzić dokładnie ogłoszenia, dlatego, że ślub jest niezwykle istotnym dniem dla większości osób – czy opłaca się niszczyć sobie jego atmosferę i późniejsze pamiątki tym, że chcieliśmy zaoszczędzić na usługach kompetentnego fotografa ślubnego sto złotych?

Jak wiele to kosztuje?

Koszt usług kompetentnego fotografa ślubnego to w zależności od naszych oczekiwań i jego poziomu wydatek od około kilkuset złotych. Wszystko zależy także od tego, jak długo fotograf ma spędzić z nami czas – czy ma być obecny wyłącznie w ciągu samej ceremonii ślubnej, czy także w ciągu całego wesela i poprawin.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s