Poszukiwania fotografa ślubnego?

Każdy, kto już brał ślub, doskonale wie jak istotny jest kompetentny fotograf ślubny, który nie jest tylko „wyrobnikiem”, a postacią z zapałem i doświadczeniem, która z uśmiechem podchodzi do pracy i robienia zdjęć.
Tylko w ten sposób można zdobyć zdjęcia, które nie będą wyciągane jedynie przy okazji uroczystości rodzinnych, natomiast będą mogły być dekoracja domku poprzez cały rok wisząc honorowo na ścianie i przypominając te radosne momenty. Jak zatem szukać fotografa ślubnego, aby go odnaleźć? Czy każdy sposób jest dobry?

Pełno ogłoszeń!

Na słupach ogłoszeniowych, czy w lokalnej prasie oczywiście znajdziemy ogłoszenia zatytułowane „fotograf ślubny Katowice”, „fotografia ślubna Kraków”, czy np. „fotografia ślubna Bielsko”. Przed podjęciem jednak decyzji potrzebne jest nie tylko ustalenie ceny usług i zakresu fotografowanych uroczystości, ale przede wszystkim umiejętności danego fotografika a także jego pomysłu na sesję fotograficzną. Nawet najobszerniejsze doświadczenie w przypadku braku fantazji nie dopuści na zrobienie dobrych zdjęć ślubnych!

Na początek – portfolio!

Wystrzałowy fotograf ślubny powinien mieć rozbudowane portfolio, chociażby na swojej stronie internetowej, gdzie każda sesja ślubna powinna być inna – koncepcje zdjęć mogą się co prawda powtarzać, aczkolwiek nie powinien bazować wyłącznie na wzorcach.

Reasumując, wyszukiwania wytwornego fotografika ślubnego warto zapoczątkować znacznie wcześniej – jest to istotna decyzja, która może zaważyć na tym, czy będziemy mieli wyśmienite zdjęcia z naszego sakramentu, czy np.. nie będziemy mieli ich wcale!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s